LIFESTYLE, 22 Nëntor 2021, 22:54

Ronela Hajati nga Milano: Jeta nuk është e lehtë për mua, por kurrë nuk harroj të buzëqesh

Ronela Hajati nga Milano: Jeta nuk është e lehtë për mua,

Ronela Hajati është një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar për vite me radhë. Ajo numëron shumë hite, të cilat dëgjohen dhe këndohen kudo.

Së fundmi, Ronela ka vendosur të relaksohet disa ditë në Milano dhe nuk ka nguruar të ndajë foto me ndjekësit e saj në Instagram.


‘Jeta nuk është e lehtë për mua, por unë kurrë nuk harrojë të buzëqesh’, ka shkruar këngëtarja krahas imazheve të bukura.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by RONELA (@ronelahajatiofficial)