LIFESTYLE, 21 Nëntor 2021, 17:35

“Nëse do të isha ushqim, çfarë do të më quanit?”, Enca nxit reagime me fotot e fundit nga Dubai

“Nëse do të isha ushqim, çfarë do të më

Enca Haxhia vazhdon të ndajë akoma imazhe nga pushimet në Dubai, ndonëse ka ditë që është kthyer. Këtë herë ajo ka publikuar dy foto, që ka realizuar në Emiratet e Bashkuara Arabe.

Këngëtarja shfaqet e veshur në një këmishë rozë dhe vetëm me të brendshme.

“Nëse do të isha ushqim, çfarë ushqimi do të isha?”, ka shkruar Enca përkrah fotove.

Ndërkohë reagimet kanë qenë të shumta, derisa fansat kanë etiketuar ushqimet e tyre të preferuara.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ENCA (@enca)