LIFESTYLE, 22 Nëntor 2021, 17:14

Ndahet papritur nga jeta aktori i Hollywood në moshën 28-vjeçare

Ndahet papritur nga jeta aktori i Hollywood në moshën

Aktori i njohur i Hollywood, Joey Morgan ka humbur jetën në moshën 28-vjeçare.

Morgan, i cili luajti në filmat “Scouts Guide to the Zombie Apocalypse” dhe “Floëer”, është ndarë nga jeta në rrethana ende të paqarta.

“Joey Morgan vdiq mëngjesin e së dielës. Ishte tronditje e madhe dhe na shkatërroi të gjithëve. Do na mungojë shumë. Shpresoj që të gjithë të kuptojnë sa e dhimbshme është kjo për të dashurit e tij dhe të respektojnë privatësinë e tyre”, tha përfaqësuesi i tij.

Miku dhe kolegu i tij, Zoey Deutch, shkroi në rrjetet sociale: “U prehsh në paqe Joey”, krahas një fotoje nga xhirimet e filmit në vitin 2017.

Morgan bëri debutimin e tij në aktrim në vitin 2015 si Augie Foster në “Scout’s Guide to the Zombie Apocalypse” të Paramount, ku luajti përkrah Tye Sheridan dhe Logan Miller.

Ndahet papritur nga jeta aktori i Hollywood në moshën