LIFESTYLE, 3 Korrik 2022, 10:51

“Mbreti i zemrës”, Marina i bën Getoarit urimin më të ndjerë për ditëlindje

“Mbreti i zemrës”, Marina i bën Getoarit urimin më

Reperi i njohur, Getoar Selimi feston ditëlindjen dhe mbush 40 vjeç. Nuk kishte se si të mungonte një urim nga partnerja e tij, Marina Vjollca, e cila ka publikuar në Instagram një foto të gjysmës së saj.

Ajo e ka shoqëruar me disa fjalë tepër të ndjera, ku ka shprehur të gjithë dashurinë që ka për bashkëshortin.

“Gëzuar ditëlindjen mbretit të zemrës sime! Ti meriton botën! Të dua përgjithmonë”!, ka shkruar Marina.

Kujtojmë që çifti shumë i dashur nga publiku kanë së bashku një vajzë, të cilën e kanë pagëzuar me emrin Marget.

“Mbreti i zemrës”, Marina i bën Getoarit urimin më

“Mbreti i zemrës”, Marina i bën Getoarit urimin më