LIFESTYLE, 10 Prill 2023, 12:59

FOTO/ Xhensila Myrtezaj feston 30-vjetorin, ja VIP-at që morën pjesë në festën e madhe

FOTO/ Xhensila Myrtezaj feston 30-vjetorin, ja VIP-at që morën

Dita e djeshme për Xhensila Myrtezajin ka nisur e ka përfunduar plot surpriza.

Ajo ka festuar 30-vjetorin e lindjes dhe mëngjesi e ka gjetur me një surprizë nga shtëpi nga partneri dhe vajza e saj, ndërsa mbrëmja në një festë gjigante me miq, të afërm e shumë personazhe VIP.

Xhensila u shfaq mjaft elegante në festën e saj, me një fustan të gjatë të kuq dhe me kurrizin zbuluar. Gjatë gjithë festës ajo u shoqërua nga partneri i saj Bes Kallaku dhe vajza e tyre Ajka.

Personazhe VIP të pranishëm ishin: Ronela Hajati, Rezarta Shkurta, Bora Zemani, Donald Veshaj, Arilena Ara, Andrra Destani e shumë të tjerë. Këngëtarët që kënduan në festë ishin: Altin Shira, Klajdi e Bruno.

FOTO/ Xhensila Myrtezaj feston 30-vjetorin, ja VIP-at që morën

FOTO/ Xhensila Myrtezaj feston 30-vjetorin, ja VIP-at që morën

FOTO/ Xhensila Myrtezaj feston 30-vjetorin, ja VIP-at që morën

FOTO/ Xhensila Myrtezaj feston 30-vjetorin, ja VIP-at që morën

FOTO/ Xhensila Myrtezaj feston 30-vjetorin, ja VIP-at që morën

FOTO/ Xhensila Myrtezaj feston 30-vjetorin, ja VIP-at që morën