LIFESTYLE, 16 Shtator 2022, 22:31

Nano feston 70-vjetorin, kryebashkiaku i Kavajës: Mentori im! Pa ty rrugëtimi im nuk do të ishte i njëjtë

Nano feston 70-vjetorin, kryebashkiaku i Kavajës: Mentori im! Pa ty

Ish-kryeministri Fatos Nano mbushi sot 70 vjeç.

Kryebashkiaku i Kavajës, Redjan Krali, i cili është edhe nipi i Nanos, e ka uruar përmes një mesazhi në rrjetet sociale.

Postimi i plotë:

Mentori im!
Të qofshin të shumta vitet dhe i gëzofsh me zemrën plot!
Ky rrugëtim i imi nuk do të kishte qenë i njejti pa mbështetjen, bekimin dhe këshillat e tua!
Kam mbledhur çdo urtësi tënden që ma ke dhuruar me shumë bujari në çdo takim a bisedë të gjatë që shkëmbejmë bashkë dhe i ruaj si pasurinë më të vyer!
Shëndet e jetë të gjatë!

Nano feston 70-vjetorin, kryebashkiaku i Kavajës: Mentori im! Pa ty

Nano feston 70-vjetorin, kryebashkiaku i Kavajës: Mentori im! Pa ty

Nano feston 70-vjetorin, kryebashkiaku i Kavajës: Mentori im! Pa ty

Nano feston 70-vjetorin, kryebashkiaku i Kavajës: Mentori im! Pa ty