AKTUALITET, 27 Janar 2022, 13:49

SPAK mbyll hetimin për vrasjet e Vajdin Lamajt e Klodian Saliut, nesër i komunikohen akuzat Emiljano Shullazit, Lulzim Berishës dhe Plarent Dervishajt

SPAK mbyll hetimin për vrasjet e Vajdin Lamajt e Klodian Saliut, nesër

SPAK mbyll hetimin për vrasjet e Vajdin Lamajt dhe Klodian Saliut, ndërkohë që i janë njoftuar akuzuat Viktor Ymerit i njohur si ‘Tori Xhihanës’.

SPAK ka ngritur akuzë dhe për të dyshuarin Indrit Rusi për vrasjen e Klodian Saliut, ndërsa nesër pritet t’i komunikohen akuzat dhe Emiljano Shullazit

Ky i fundit ndodhet në regjimin 41 biss. Po ashtu, akuzat SPAK pritet t’ia komunikojë edhe Lulzim Berishës dhe Plarent Dervishajt.