AKTUALITET, 27 Janar 2022, 11:24

‘Të vijnë këtu’/ Banorja: Basha mbron Ramën, ia dhashë votën për hatër të Berishës

‘Të vijnë këtu’/ Banorja: Basha mbron Ramën, ia

Një prej banorëve të ‘5 Majit’ tha se votën ia ka dhënë Lulzim Bashës vetëm për hatër të ish-kryeministrit Sali Berisha.

Ajo tha se Basha mbron Ramën e se nuk është burrë që të vijë dhe të ballafaqohet me to.

Banori: I bëj thirrje Agron Kapllanit, të vijnë këtu, nëse nuk e bëjnë sot të ikin.

Këta e dinë se ku po shkojmë, kjo është kauza e çdo opozite. Të bënte oponencë, të tashmen e kanë blerë.

Banorja: Basha mbron Edi Ramën se po të ishte burrë vinte te ne, ia kam dhënë votat vetëm për hatër të Sali Berishës.