AKTUALITET, 24 Dhjetor 2022, 13:39

Shqiptari 66-vjeçar bie nga 3 metra lartësi, humb jetën në vendin e punës në Itali

Shqiptari 66-vjeçar bie nga 3 metra lartësi, humb jetën në

Një tjetër shqiptar në Itali ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti në punë.

Sipas ANSA, viktima është një 66-vjeçar. Ai po punonte në një objekt kur ra nga skela, nga rreth 3 metra lartësi dhe gjeti vdekjen në vendin e ngjarjes.

Ngjarja e rëndë ndodhi të premten në Malcesine të Veronës.