AKTUALITET, 21 Nëntor 2022, 17:07

Shqipëria e gjitha nën ujë, çfarë parashikon moti ditën e martë

Shqipëria e gjitha nën ujë, çfarë parashikon moti

Edhe përgjatë ditës së martë parashikohen stuhi shiu në të gjithë territorin, ku më të theksuara o të jenë në veri dhe verilindje të vendit.

Dita e martë pritet të sjellë gjithashtu sërish reshje dëbore në zonat malore, ndërkohë që nuk do të mungojë as era e fortë.

Gjithashtu ditën e martë parashikohet edhe rënia e mëtejshme e temperaturave, ku parashikohet të zbresin deri në -3 gradë celcius.

Shqipëria e gjitha nën ujë, çfarë parashikon moti