AKTUALITET, 29 Mars 2023, 14:26

Shkoi për të prerë dru në mal dhe e zë poshtë trungu i pemës, humb jetën 42-vjeçari

Shkoi për të prerë dru në mal dhe e zë poshtë

Një 42-vjeçar ka humbur jetë pasi dyshohet se aksidentalisht një trung peme e ka zënë poshtë.

42 vjeçari S.M., kishte shkuar në malin e këtij fshatit Molisht, për të prerë dru, për përdorim në banesë.

Si pasojë e dëmtimeve të marra, ka humbur jetën.

Njoftimi i policisë:

Berat/Informacion paraprak

Sot, rreth orës 13:30, në fshatin Molisht, dyshohet se aksidentalisht një trung peme ka zënë poshtë shtetasin S. M., 42 vjeç, i cili kishte shkuar në malin e këtij fshati, për të prerë dru, për përdorim në banesë.

Si pasojë e dëmtimeve të marra, 42-vjeçari ka humbur jetën.

Grupi hetimor vijon punën në vendngjarje për dokumentimin e plotë të rrethanave të kësaj ngjarjeje.