AKTUALITET, 16 Shtator 2023, 18:50

Polici gjendet i pajetë në banesën e tij në Lezhë, dyshohet se u vetëvra me armën e shërbimit

Polici gjendet i pajetë në banesën e tij në Lezhë,

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë të shtunë në fshatin Spiten të Lezhës. Mësohet se një efektiv policie ka gjetur vdekjen në banesën e tij, ndërkohë që nga të dhënat paraprake, ka dyshime se është vetëvrarë.

Bëhet fjalë për efektivin e policisë me inicialet Gj.L., i cili ka dyshime se mund të ketë vrarë veten me armën e shërbimit.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po kryen veprimet hetimore për zbardhjen e rastit.