AKTUALITET, 10 Qershor 2023, 13:45

Lushnje, 33-vjeçarja hidhet nga kati i tretë i pallatit

Lushnje, 33-vjeçarja hidhet nga kati i tretë i pallatit

Një 33-vjeçare ka tentuar që t’i japë fund jetës në Lushnje. Mësohet se e reja në gjendje depresioni është hedhur nga kati i katërt i pallatit ku jetonte. Por fatmirësisht nuk ka humbur jetën dhe është dërguar në spitalin e Lushnjes për të marrë ndihmë mjekësore.

Njoftimi:

Rreth orës 10:20, në lagjen “Xhevdet Nepravishta”, Lushnjë, dyshohet në gjendje depresioni, është vetëhedhur nga kati i katërt i pallatit shtetasja D. Z., 33 vjeçe, e cila ndodhet në spital, në kujdesin e mjekëve. Grupi hetimor po punon për zbardhjen dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.