AKTUALITET, 20 Maj 2024, 16:20

I dehur në timon, 55-vjeçari në Tiranë përplas 2 automjete

I dehur në timon, 55-vjeçari në Tiranë përplas 2

Një 55-vjeçar është arrestuar nga Policia e Tiranës pasi është konstatuar se shkaktoi një aksident.

55-vjeçari me inicialet G.S., banues në Tiranë rezulton se gjatë aksidentit ka qenë në gjendje të dehur.

Si pasojë e aksidentit fatmirësisht nuk ka persona të lënduar, por dëme të konsiderueshme materiale.

"G. S., 55 vjeç, banues në Tiranë, pasi duke drejtuar automjetin në gjendje të dehur, është përplasur me dy automjete, dhe si pasojë ka vetëm dëme materiale.", tha policia.