AKTUALITET, 20 Maj 2024, 17:41

E rëndë në Patos/ Vetëvritet me çifte në oborrin e banesës 64-vjeçari, detajet e para

E rëndë në Patos/ Vetëvritet me çifte në oborrin

Një 64 vjeçar u gjet i pajetë në oborrin e banesës së tij në fshatin Dukas në Patos. Sipas raportimeve të para, viktima dyshohet se është vetëvrarë me çiften që e kishte me leje.

Patos/Informacion paraprak

Më datë 20.05.2024, rreth orës 16:45, në fshatin Dukas, Patos, dyshohet se shtetasi L. V., rreth 64 vjeç, ka vrarë veten, në oborrin e banesës së tij, me armë gjahu të cilën e kishte me leje. Grupi hetimor vijon punën për sqarimin e rrethanave dhe dokumentimin e plotë ligjor të këtij rasti.