AKTUALITET, 20 Mars 2023, 18:35

E rëndë në Kurbin, mekanikun e zë poshtë kamioni në servis, humb jetën 45-vjeçari

E rëndë në Kurbin, mekanikun e zë poshtë kamioni

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Kurbin këtë pasdite. 

Në një servis automjetesh në fshatin Laç, A.M, mekanik, teksa ishte duke punuar për riparimin e defektit, është zënë poshtë nga kamioni.

Për pasojë ai ka ndërruar jetë.

Njoftimi i policisë

Në një servis automjetesh në fshatin Laç, Kurbin, shtetasi A. M. 45 vjeç, mekanik në këtë servis, duke punuar në një mjet kamion, dyshohet se  aksidentalisht kamioni e ka zënë poshtë dhe për pasojë shtetasi A.M, ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor vazhdon veprimet hetimore në vendin e ngjarjes për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.