AKTUALITET, 21 Shtator 2022, 09:14

Aksident në Durrës, makina përplas këmbësorin

Aksident në Durrës, makina përplas këmbësorin

Një aksident ka ndodhur në orët e para në qytetin bregdetar.

Një burrë është përplasur nga një makinë, pranë shkollës Qemal Mici, lagjia nr.17. I plagosuri është dërguar me urgjencë në spital.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave.

Njoftimi i policisë:

Një automjet me drejtuese shtetasen B. M., 38 vjeçe, ka përplasur këmbësorin shtetasin S. K., 58 vjeç, i cili ndodhet nën kujdesin e mjekëve jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.