SPORT, 18 Nëntor 2022, 22:49

Mançester Siti mendon afrimin e bujshëm, Guardiola kërkon në skuadër yllin e Realit të Madridit

Mançester Siti mendon afrimin e bujshëm, Guardiola kërkon

Toni Kros ende nuk ka rinovuar me Realin e Madridit dhe pritet të largohet nga “Galaktikët” në fund të këtij sezoni.

Në garë për të është hedhur menjëherë Mançester Siti, me Guardiolën që kërkon të përforcojë mesfushën.

Duke parë që gjermani pritet të largohet në fund të sezonit, “Qytetarët” mund ta bindin atë me anë të një page të lartë.