SPORT, 19 Shtator 2023, 20:31

Formacionet zyrtare, Grupi E/ Hysaj nuk preferohet nga minuta e parë, ja si rreshtohen skuadrat

Formacionet zyrtare, Grupi E/ Hysaj nuk preferohet nga minuta e parë, ja si

Do të startojnë në orën 21:00, dy duelet e vlefshme për Grupin E të Ligës së Kampioneve. Padyshim që vëmendja më e madhe do të jetë në duelin mes Lacios dhe Atletiko Madridit që do të zhvillohet në “Olimpico”. Një duel që pritet të jetë tepër i luftuar, me të dyja skuadrat, që do të kërkojnë fitoren, për ta nisur në mënyrën më të mirë të mundshme, këtë edicion të ri të Champions-it.  

Duel tepër interesant pritet të jetë dhe ai mes Fejnordit dhe Sëlltik, me holandezët që vijnë si favoritë në letër.  

Për sa i përket formacioneve zyrtare, vlen të theksohet fakti se mbrojtësi i Kombëtares, Hysaj, nuk është preferuar nga minuta e parë në sfidën ndaj Atletikos.

LACIO – ATLETIKO MADRID 

Formacionet zyrtare, Grupi E/ Hysaj nuk preferohet nga minuta e parë, ja si

FEJNORD – SËLLTIK  

Formacionet zyrtare, Grupi E/ Hysaj nuk preferohet nga minuta e parë, ja si