LIFESTYLE, 14 Maj 2022, 13:00

Me serum në krah dhe në gjendje të rënduar, Fjolla Morina ndan pamjet nga spitali

Me serum në krah dhe në gjendje të rënduar, Fjolla Morina

Këngëtarja e njohur, Fjolla Morina është gjithmonë në qendër të mediave rozë. Çdo postim i saj në rrjetet sociale kthehet menjëherë në lajm.

Së fundmi, këngëtarja është shtruar në spital dhe ka ndarë disa pamje në Instastory, ku shihet e bija teksa i qendron te koka. Nuk dihet se çfarë ka ndodhur me Fjollën, por ajo shfaqet me sërum dhe shumë e lodhur.

Me serum në krah dhe në gjendje të rënduar, Fjolla Morina

Me serum në krah dhe në gjendje të rënduar, Fjolla Morina

Me serum në krah dhe në gjendje të rënduar, Fjolla Morina

Kujtojmë që këngëtarja është komentuar prej disa javësh për ndarjen nga biznesmeni, Fisnik Syla dhe tashmë për nisjen e një romance të re. Gjithçka nisi nga disa foto, ku shfaqet në bagazhin e një makine, pranë një tufë me trëndafila në formë zemre dhe disa tullumbace po ashtu në formë zemre.