AKTUALITET, 30 Shtator 2023, 13:39

Tiranë, po riparonte çatinë e banesës, rrëzohet 55-vjeçari

Tiranë, po riparonte çatinë e banesës, rrëzohet

Një 55-vjeçar, banues në Tiranës është nisur me urgjencë drejt spitalit rajonal të Korçës, pasi mësohet se u rrëzua aksidentalisht.

Shtetasi me inicialet A.P. thuhet se ka marrë dëmtime pas rrëzimit teksa riparonte çatinë e banesës në fshatin Shkozë, të Korçës.

I lënduari është nisur menjëherë drejt spitalit të Korçës për të marrë kujdesin e duhur.

Njoftimi i Policisë:

Mesditën e sotme, në fshatin Shkozë, Maliq, shtetasi A. P., rreth 55 vjeç, banues në Tiranë, duke riparuar çatinë e banesës së tij, është rrëzuar aksidentalisht dhe për pasojë ka marrë dëmtime trupore, i cili u transportua për mjekim në spitalin e Korçës.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.