AKTUALITET, 10 Qershor 2023, 21:10

Përmbyset zetori dhe e zë poshtë, humb jetën 55-vjeçari në Gjirokastër

Përmbyset zetori dhe e zë poshtë, humb jetën

Një 55-vjeçar në Gjirokastër ka humbur jetën, pasi është përmbysur zetori dhe e ka zënë poshtë.

Bëhet me dije se ngjarja ka ndodhur në fshatin Karjan.

Viktimë ka mbetur 55-vjeçari Kristo Suli.