AKTUALITET, 17 Shtator 2023, 15:52

Aksident i rëndë në autostradën Lushnje-Fier, ambulanca përplaset me kamionin, humb jetën pacienti

Aksident i rëndë në autostradën Lushnje-Fier, ambulanca
Foto ilustruese

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në autostradën Lushnje-Fier. Mësohet se në aksident janë përfshirë një ambulancë dhe një kamion.

Për fat të keq, i sëmuri që po transportohej me ambulancë, ka ndërruar jetë.

Policia dhe grupi hetimor po shkojnë në vendngjarje, për të bërë të mundur zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.