AKTUALITET, 22 Janar 2023, 20:52

Vdes i moshuari, 80-vjeçari rrëzohet nga kati i pestë i pallatit

Vdes i moshuari, 80-vjeçari rrëzohet nga kati i pestë i

Një i moshuar ka humbur jetën sot në darkë, pasi është rrëzuar nga kati i pestë i pallatit. Policia e Tiranës thotë se ngjarja ka ndodhur në zonën e ish-Parkut, ndërsa nuk dihen rrethanat e ngjarjes.

Njoftimi:

“Më datë 22.01.2023, rreth orës 19:55, te Ish-Parku, ka rënë nga kati i pestë i pallatit, shtetasi P. K., 80 vjeç, i cili si pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes”, thuhet në njoftimin e policisë.