AKTUALITET, 22 Janar 2023, 14:36

EMRI/ Arrestohet polici, tentoi të fuste drogë në burgun e Drenovës, e kishte fshehur në…

EMRI/ Arrestohet polici, tentoi të fuste drogë në burgun e

Një polic është arrestuar në Korçë pasi ka tentuar të fusë drogë në burgun e Drenovës.Mësohet se bëhet fjalë për efektivin Nevis Ibrahimi, të cilit iu gjet lënda narkotike.

Po ashtu mësohet se gardian i burgut e kishte fshehur drogën në trup dhe iu gjet pas kontrollit te policise.