SPORT, 23 Nëntor 2022, 10:25

FORMACIONET ZYRTARE/ Hakimi & Co kundër nënkampionëve të Botës, ja si rreshtohen Maroku dhe Kroacia

FORMACIONET ZYRTARE/ Hakimi & Co kundër nënkampionëve të

Do të startojë në orën 11:00, në stadiumin “Al Bayt”, sfida Marok-Kroaci, e vlefshme për Grupin F të Botërorit “KATAR 2022”.

Nënkampionët e Botës synojnë ta nisin me këmbën e mbarë edicionin e ri të Kupës së Botës ndaj Hakimi & Co.

MAROK –

FORMACIONET ZYRTARE/ Hakimi & Co kundër nënkampionëve të

KROACI –

FORMACIONET ZYRTARE/ Hakimi & Co kundër nënkampionëve të