SPORT, 15 Qershor 2024, 21:24

Euro 2024/ Italia shënon golin e dytë ndaj Shqipërisë

Euro 2024/ Italia shënon golin e dytë ndaj Shqipërisë

Italia ka shënuar edhe golin e dytë përballë Shqipërisë, duke përmbsyur shifrat.

Barrela ka shënaur golin e dytë për Italinë në minutën e 16-të, me një goditje të fortë nga jashtë zone.

Ishte fillimisht Nedim Bajrami që shënoi në sekondën e 24-ërt, por më pas Bastoni dhe Barella kanë përmbysur gjithçka.