LIFESTYLE, 18 Maj 2022, 12:38

VIDEO virale e Monika Kryemadhit: Jam shumë e indinjuar që s’kam bërë akoma ndonjë operacion plastik

VIDEO virale e Monika Kryemadhit: Jam shumë e indinjuar që s’kam

Tabloidi austriak, përveç akuzave ndaj Ilir Metës, përmendte edhe operacionet plastike të Monika Kryemadhit.

Por vetë Kryemadhi thotë se s’ka bërë asnjë operacion dhe për këtë, është e indinjuar.

Video e saj është bërë virale në rrjet.