LIFESTYLE, 12 Shkurt 2024, 13:59

VIDEO/ Eneda Tarifa zbulon pasionin e ri: Nuk është asnjëherë vonë

VIDEO/ Eneda Tarifa zbulon pasionin e ri: Nuk është

Këngëtarja dhe moderatorja Eneda Tarifa ka publikuar së fundmi një video në profilin e saj në Instagram duke i dhënë motorit.

Duket se xhirot me motor janë pasioni që artistja ka marrë nga partneri i saj, Gent Lasku.

“Hera ime e parë në motorr ! Nuk është asnjëherë vonë… Faleminderit Gent Lasku”, shkruan moderatorja krah videos.

Genti Lasku është i njohur për publikun si basketbollist profesionist, pasi ka luajtur për klubin e Tiranës në Superligën Shqiptare të Basketbollit si dhe Kombëtaren e Shqipërisë.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Eneda Tarifa (@enedatarifa)