LIFESTYLE, 27 Nëntor 2022, 11:27

Ç’po kurdisin? Dua Lipa takohet me legjendën e Rolling Stones

Ç’po kurdisin? Dua Lipa takohet me legjendën e Rolling Stones

Dua Lipa ka takuar një nga emrat më të njohur të muzikës botërore.

Bëhet fjalë për Michael Jagger, i njohur me emrin e artit si Mick Jagger, vokalisti kryesor dhe një nga themeluesit e Rolling Stones. Këngëtarja 27 vjeçare ndau disa momente në Instagram me legjendën e Rolling Stone.

Ndërsa është e paqartë nëse dyshja po punojnë së bashku, është raportuar se The Rolling Stones do të publikonin albumin e ri vitin e ardhshëm. Albumi do të jetë albumi i parë i Mick, Keith Richards dhe Ronnie Wood në 18 vjet dhe i pari që nga vdekja e bateristit Charlie Watts vitin e kaluar.

Dua do të mbajë koncertin përmbyllës të turneut botëror “Future Nostalgia” me 28 Nëntor në Tiranë.

Jam shumë e emocionuar t’ju lajmëroj se “Future Nostalgia” do të përmbyllet në Tiranë me 28 Nëntor. Mezi po pres t’ju shoh me 28 Nëntor, për ditën e flamurit dhe për 110 vjetorin e Pavarësisë.“, tha ajo.

Ç’po kurdisin? Dua Lipa takohet me legjendën e Rolling Stones