LIFESTYLE, 11 Maj 2023, 22:26

“Duje” elektrizon skenën e Eurovision, Albina dhe familja Kelmendi rrëmbejnë duartrokitjet e publikut në Liverpool (VIDEO)

“Duje” elektrizon skenën e Eurovision, Albina dhe familja

“Duje” ka elektrizuar skenën e Eurovisionit mbrëmjen e sotme në natën e dytë të gjysmëfinaleve.

Në një performancë të kuruar deri në detaje, Albina dhe familja Kelmendi kanë performuar në kombinim me skenën gjigande të këtij kompeticionin në Liverpool.

Në fund të performancës ata kanë arritur të rrëmbejnë duartrokitjet e publikut në sallë.

“Duje” mban numrin 14 dhe të gjithë shqiptarët do të kenë mundësi të votojnë për 15 minuta në orën 22:00.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Eurovision Song Contest (@eurovision)