AKTUALITET, 17 Tetor 2022, 09:27

Rama na prezanton me dy breshkat e zyrës në PS dhe uron për sa më shumë shi (VIDEO)

Rama na prezanton me dy breshkat e zyrës në PS dhe uron për sa

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën me një video të veçantë të postuar në rrjetet sociale.

Rama e nis videon duke përshëndetur dy breshka, teksa thotë se Partia Socialiste ka nisur rrugën për të fituar një tjetër betejë, atë të zgjedhjeve vendore.

Teksa u uron ndjekësve një javë të mbarë, Rama uron gjithashtu që të ketë sa më shumë shi, për të përballuar krizën energjetike, të ndikuar edhe nga lufta e Ukrainës.