AKTUALITET, 25 Shtator 2023, 16:15

Aksident i rëndë në autostradën Vlorë-Fier, përplasen disa makina

Aksident i rëndë në autostradën Vlorë-Fier,

Një aksident i rëndë ka ndodhur në autostradën Vlorë-Fier mesditën e sotme. Paraprakisht bëhet me dije se janë përplasur disa makina, ndërsa nuk dihet nëse ka të plagosur.

Policia dhe ambulanca janë nisur drejt vendit të ngjarjes.

Në orët në vijim pritet të ketë më shumë informacion për këtë ngjarje.