X

Shtëllunga tymi dhe flakë gjigande, përfshihet nga zjarri një servis makinash në Elbasan


Një pikë servisi mjetesh është përfshirë nga flakët në Elbasan. Ngjarja ndodhi mëngjesin e sotëm në rrugën Elbasan-Ish Kombinati Metalurgjik.

Flakët kanë përfshirë të gjithë biznesin në fjalë, i cili tregtonte dhe pjesë këmbimi anës rrugës. Bëhet e  ditur se në garazhin e servisit ka pasur të paktën dy automjete, të cilat janë shkrumbuar nga zjarri.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, FLASH, LAJME
Një lajm shumë i rëndësishëm pushton mediat shqiptare, Edi Rama puth gruan e tij!

Në orët e fundit të kësaj mbrëmje, një lajm me rëndësi madhore për vendin tonë, qarkulloi me shpejtësi në mediat...

Close