AKTUALITET, 24 Janar 2023, 09:59

Zbulohet 'shtëpi bari' në Shijak

Zbulohet 'shtëpi bari' në Shijak

Në Shijak është zbuluar një “shtëpi bari”. Mësohet se është sekuestruar lënda narkotike si edhe janë shoqëruar disa persona.

Pritet që pas pak Policia e Durrësit të dalë në konferencë për shtyp dhe të japë më shumë detaje.

Njoftimi:

Në orën 10:10 në facebook Policia e Shtetit do të transmetohet live, nga Durrësi, konferenca për shtyp e Drejtorit të Drejtorisë Vendore të Policisë Durrës, në lidhje me një megaoperacion, të koduar “Krahët e krimit”.