AKTUALITET, 19 Prill 2024, 15:35

Sterilizimi/ Beqaj zbaton masën “detyrim paraqitje”, shkon në SPAK

Sterilizimi/ Beqaj zbaton masën “detyrim paraqitje”, shkon

Ish-ministri i Shëndetësisë, Ilir Beqaj është paraqitur sot në SPAK, duke zbatuar kështu masën “detyrim paraqitje”.

Ish-ministri i Shëndetësisë, që është nën akuzë për Sterilizimin, bashkë me 8 persona të tjerë, mes tyre dhe ish-zv.ministri Rrjepaj dhe biznesmeni Rrapaj.

Kujtojmë se seanca e radhës për çështjen e sterilizimit do të mbahet më 13 maj.