AKTUALITET, 1 Shkurt 2023, 10:12

Shoferja humb kontrollin e mjetit në Lezhë, përplaset me shtyllën dhe përfundon në kanal

Shoferja humb kontrollin e mjetit në Lezhë, përplaset me

Nje aksident ka ndodhur mëngjesin e së mërkurës në rrugën dytësore Lezhë-Rrillë.

Një automjet tip Benz pasi ka humbur kontrollin, është përplasur me shtyllat në anë të rrugës dhe është përmbysur në kanal.

Drejtuesja e mjetit ka marrë lëndime të lehta dhe është dërguar në spital për të marrë trajtim mjekësor.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.