AKTUALITET, 25 Janar 2023, 08:38

Gjendet i pajetë në kanal 53-vjeçari shqiptar në Itali, dyshimet e para

Gjendet i pajetë në kanal 53-vjeçari shqiptar në Itali,

Një 53-vjeçar shqiptar është gjetur pa shenja jete në një kanal në Venecia. Uji në kanal nuk i kalon më shumë se 20 centimetra dhe pista e mbytjes nuk qëndron.

Viktima Gëzim Muho, dyshohet se mund të ketë pësuar ndonjë goditje si pasojë e ndonjë sëmundje që e ka bërë të rrëshqasë më pas dhe të përfundojë në spital.

Ngjarja ka ndodhur disa qindra metra larg vendbanimit të tij, ndërsa ishte i punësuar në një lokal të njohur në zonë.