AKTUALITET, 27 Janar 2023, 15:59

E rëndë në Gramsh, burri vret gruan dhe vëllain e tij! Policia në kërkim të 75-vjeçarit të dyshuar

E rëndë në Gramsh, burri vret gruan dhe vëllain e tij!

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në fshatin Tervol në zonën e Gramshit. Dyshohet se, një 75-vjeçar ka vrarë bashkëshorten dhe vëllain e tij.

Mësohet se, shtetasi me Xhevit Sinani, 75-vjeç, ka vrarë bashkëshorten Zeqine Sinani dhe vëllain e tij, Shaqir Sinani.

Autoritetet janë nisur drejt vendngjarjes dhe po punojnë për kapjen e autorit. Deri më tani nuk ka informacione mbi rrethanat dhe shkaqet e ngjarjes.