AKTUALITET, 17 Prill 2024, 22:25

"Durrësi turistik", Berisha publikon videon me plehrat që kanë përmbytur bregdetin

"Durrësi turistik", Berisha publikon videon me plehrat që

Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha ka denoncuar masakrën mjedisore që ka përfshirë bregdetin e Durrësit gjatë ditës së sotme.

Nga pamjet e publikuara nga Berisha në Facebook, dallohen plehrat që kanë pushtuar vijën bregdetare, në një kohë që presim të fillojë dhe sezoni turistik.

‘Durrësi turistik’, shkruan Berisha.