AKTUALITET, 24 Janar 2023, 16:11

Aksident në Rrugën e Arbrit, dy të plagosur

Aksident në Rrugën e Arbrit, dy të plagosur

Dy persona kanë mbetur të plagosur në një aksident në Rrugën e Arbrit.

Sipas informacioneve paraprake, janë përplasur automjeti me drejtues shtetasin J. A., 34 vjeç, me automjetin me drejtuese shtetasen D. M., 38 vjeçe.

Si pasojë e aksidentit janë dëmtuar të dy drejtuesit e automjeteve dhe ndodhen në spital, nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.