AKTUALITET, 26 Janar 2023, 20:13

Aksident në Cërrik, makina përplas për vdekje 60-vjeçarin

Aksident në Cërrik, makina përplas për vdekje

Një aksident me pasojë vdekje ndodhi mbrëmjen e sotme në qytetin e Cërrikut. Sipas News24, një automjet ka përplasur një person rreth 60 vjeç, i cili lëvizte në këmbë.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në lagjen “Sektor Fermë”. Deri më tani nuk dihet identiteti i viktimës.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe ka nisur punën për përcaktimin e shkaqeve të aksidentit.