X
Babai i Marvi Mihalit, ka një mesazh të fortë për drejtësinë

Marvi Mihali, djali 22-vjeçar u vra barabarisht me thikë dhe më pas u dhuna nga disa bashkëmoshatar, në 31 korrik 2017. Sot, 3 nga 4 autorët e krimit, janë lënë të lirë, për shkak të një akuze të cunguar të prokurorit Artan Lulaj.

Vrasja e të riut për një karikues, rrëfimi dramatik i prindërve të Marvi Mihalit

Studenti i shkëlqyer i Juridikut, Marvit iu ndërpre jeta pabesisht, pafajësisht nw 31 korrik 2017, duke shkaktuar dramën më të madhe, për dy prindërit e tij. Marvi ishte djali i vetëm i Pavllo Mihalit, atleti i njohur shqiptar, njëherësh edhe rekordmen në sportin e hedhjes me shkop. Pothuajse 10 muaj pas kësaj tragjedie, e ëma e Marvi Mihalit, Mira Mihali,.

Video ekskluzive/ Ja si u vra 22-vjeçari Marvi Mihali, për një karikues telefoni

Emisioni “Të Paekspozuarit”, publikoi një video ekskluzive, ku tregon vrasjen barbare të Marvi Mihalit, 22 vjeçari, në datë 31 korrik 2017.