X
Përgjimet bombë, lidhjet e Vangjush Dakos me banditët (25.10.2018)

  

“Shpifja e Edi Ramës” – Emisioni i plotë

“SHPIFJA E EDI RAMËS” – E enjte në orën 21:00 në “Të Paekspozuarit”

“Babalja”, Kujt po i shërben Prokuroria?- “Të Paekspozuarit” (11.10.2018)

“Lufta e përgjimeve” – E enjte 21:00

“Xhisiela, pengu i politikës”, debat i ashpër mes Andi Bushatit dhe Carlo Bolinos

Xhisiela Maloku, pengu i politikës

Lulzim Basha përballë Andi Bushatit dhe Fatos Lubonjës në “Të Paekspozuarit”

Lulzim Basha sonte përballë Fatos Lubonjës dhe Andi Bushatit në “Të Paekspozuarit”

Emisioni “Të Paekspozuarit” i gazetarit Ylli Rakipi, do të rikthehet mbrëmjen e sotme, në televizionin “News 24”.  I ftuar këtë mbrëmje do të jetë kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, përballë analistëve Fatos Lubonja dhe Andi Bushati. Emisioni i titulluar “Rruga e vetme e Lulzim Bashës?”, do të fokusohet tek aksioni i opozitës, platformat e shpalosura së fundmi, të larguarit.

“Të Paekspozuarit” së shpejti në News 24

Emisioni “Të Paekspozuarit” rikthehet në televizionin News 24 nën drejtimin e gazetarit Ylli Rakipi dhe me prezencën e analistëve Fatos Lubonja, Andi Bushati dhe gazetarëve nga më të njohurit në Shqipëri. Emisioni do të vijojë të trajtojë temat me interes për publikun, duke denoncuar aferat korruptive dhe duke  analizuar dritëhijet e atyre që udhëheqin vendin; pushtetarët, oligarkët dhe opozitarët e të gjithë.