X
Imami Armand Ali: Jam kërcënuar me thyrje brinjësh nga anti-terrori

Teksa po rrëfente sesi agjentë të anti-terrorit e kishin marrë në pyetje, imami Armand Ali deklaroi se ka marrë edhe kërcënime të rënda.

“PS – PD, DIMRI I MADH I PROKURORIT”, – E ENJTE 20:45

 

“IKËN LLALLA… KUSH VJEN?”, – PJESA 2 (07.12.2017)

 Në lidhje telefonike Lulzim Basha   Të ftuar në studio: Vasilika Hysi Enkelejd Alibeaj Fatos Lubonja Andi Bushati Klodiana Lala

Themie Thomai tregon si u bë Ministre e Bujqësisë dhe momentin më të vështirë

Themie Thomai, ish ministrja e bujqësisë për 13 vite, në kohën e diktaturës ka treguar në emisionin “Të Paekspozuarit”, si u bë ministre në vitin 1976.

Panariti ngre alarmin: Rezervuaret po çahen, priten cunami në vend!

Ish ministri i Bujqësisë, Edmond Panariti, ka bërë një deklaratë mjaft alarmante, në studion e emisionit “Të Paekspozuarit”. Ai u shpreh se rezervuaret në vendin tonë, rrezikojnë të çahen, gjë që do të shkaktonte një cunami.

Bushati pyet Vasilika Hysin për kryeprokurorin, deputetja vihet në siklet

Gjatë emisionit “Të Paekspozuarit”, analisti i përhershëm Andi Bushati debatoi me deputeten e Partisë Socialiste, Vasilika Hysi për zgjedhjen e kryeprokurorit të ri.

Ish Ministrja Thomai: Në komunizëm kishte më shumë reshje, por nuk përmbyteshim

E ftuar ekskluzive në emisionin “Të Paekspozuarit”, Themie Thomai, ish Ministre e Bujqësisë përgjatë viteve 1975-1989, sqaroi arsyet se përse nuk kishte përmbytje gjatë kohës së regjimit komunist.

Lubonja: Metën donin ta fusnin në burg, por e futën në “burgun e presidencës”

Analisti Fatos Lubonja ironizoi fort klasën politike shqiptare në emisionin “Të Paekspozuarit”.

“TË PËRMBYTUR DHE VETËPËRMBYTUR”, PJESA 1 (07.12.2017)

Të ftuar në studio:  Themie Thomai – Ish – Ministre e Bujqësisë. Viti 1976-1989 Edmond Panariti – Ish – Minister i Bujqësisë. 2013-2017  Erion Skëndaj – Gazetar

“BIE LLALLA… KUSH VJEN?”, – E ENJTE 20:45