X
Vrasja e të riut për një karikues, rrëfimi dramatik i prindërve të Marvi Mihalit

Studenti i shkëlqyer i Juridikut, Marvit iu ndërpre jeta pabesisht, pafajësisht nw 31 korrik 2017, duke shkaktuar dramën më të madhe, për dy prindërit e tij. Marvi ishte djali i vetëm i Pavllo Mihalit, atleti i njohur shqiptar, njëherësh edhe rekordmen në sportin e hedhjes me shkop. Pothuajse 10 muaj pas kësaj tragjedie, e ëma e Marvi Mihalit, Mira Mihali,.

“DËSHMITARI QË RRËZON KRYEMINISTRIN” – (17.05.2018)

Të ftuar: Carlo Bollino Andi Bushati Enkelejd Alibeaj Luan Rama dhe në studion nr. 2 Arjan Hoxha

“RAMA I DASHURUAR ME ERDOGAN” – (10.05.2018)

  Të ftuar Berat Buzhala Andi Bushati Besnik Mustafaj Ermir Gjinishi

“GJYQI PUBLIK I SAIMIR TAHIRIT” – (03.05.2018)

  Të ftuar: Saimir Tahiri Andi Bushati Armand Shkullaku

“PËRSE BËHET KY KONGRES?” (26.04.2018)

  Të ftuar: Jozefina Topalli Arben Imami

Ramës i kanë mbaruar batutat, të gjithë të huajve u flet për diellin… (video)

Kryeministrin Edi Rama, përvec nervave që e lënë shpeshherë, duket se e ka lënë edhe ai sens humori me të cilin dikur krenohej. Rama ka mësuar një batutë për diellin në Shqipëri, të cilën ua përsërit të gjithë të huajve që vizitojnë vendin. Ai e ka përdorur këtë batutë gjatë ditës së sotme, në konferencë për shtyp me presidentin e.

“NEGOCIATA DHE NON GRATA” – (19.04.2018)

 

“TË TAKSOSH VARFËRINË” – (12.04.2018)

  Të ftuar në studio: Olti Rrumbullaku Petrit Ago Gjergj Bojaxhi Ornela Liperi Jorida Tabaku

“NË EMËR TË KOMBIT” – INTERVISTË ME KRYEMINISTRIN RAMUSH HARADINAJ PJESA II (05.04.2018)

 

“NË EMËR TË KOMBIT” PJESA 1 – NË STUDIO ME MONIKA KRYEMADHIN (05.04.2018)