X
Aksioni politik javor i Lulit/ Luftë e egër kundër koronavirusit! Në moshë të vonuar i hyn edhe futbollit…

Koronavirusi, ky virus vdekjeprurës, që ka trembur të madh e të vogël në të gjithë botën, ndihet i pafuqishëm dhe nuk ka mundur të depërtojë vetëm në Shqipëri dhe në Korenë e Veriut. Ndryshe nga Koreja e Veriut, që nuk ka hyrë për shkak të izolimit, në Shqipëri kjo gjë e pabesueshme ka ndodhur sepse, kryetari i opozitës shqiptare, zotni.

Avokati i ditur Ngjela, thirrje NATO-s, Uashingtonit dhe SPAK-ut: Ndaloni, izoloni dhe procedoni Ilir Metën!

Avokati ynë i shquar dhe i ditur, zëdhënësi i Departamentit të Shtetit dhe i FBI-së, kur në Shqipëri dhe rajon mungon Grenell dhe Palmer, ka lëshuar së fundmi një thirrje shumë të fortë, por edhe shumë të ashpër, së pari për NATO-n dhe Uashingtonin, tej e këtej Atlantikut. – A do të marrë Meta paralajmërim juridik, nga NATO dhe nga.

Dridhet Moska! Lideri Edi Rama, Baton Haxhiu dhe Sokol Balla bombardojnë me urdhëra ministrin Lavrov

Pas tërmetit apokaliptik të 26 nëntorit, pas koronavirusit të tmerrshëm, që po pushton botën, mbërrin edhe lajmi i tretë tronditës, që ndali për pak çaste frymën e globit. Drejtori i organizatës më të fuqishme botnore, OSBE, lideri Edi Rama, sëbashku me bashkëpunëtorët dhe këshillonjësit e vet më të afërt, Baton Haxhiun dhe Sokol Ballën, të shoqëruar edhe nga raportuesi televiziv,.

Zbulohen dy shqiptarët që nuk kanë frikë nga koronavirusi. Ata janë Edi Rama dhe Ylli Ndroqi (arsyet përse)

Në kohën që bota po dridhet nga virusi vrastar, në Shqipëri janë identifikuar dy shqiptarët, që jo vetëm nuk kanë frikë, por mender nuk e çajnë menderen, nga koronavirusi. Ata janë; Lideri botnor, drejtori i OSBE-së, kryeministri ynë Edi Rama dhe pronari i “Ylldon Media Group”, zotni Ylli Ndroqi. Pas një vëzhgimi të hollësishëm, korespondenti i rubrikës tonë, Tej e.

Frrok Çupi lajmëron hatanë e madhe: Ilir Meta po mat pulsin për të asgjësuar fizikisht Edi Ramën!

Pas atentatit në tentativë, të disa ditëve më parë ndaj Edi Ramës, atentat që për publikun e zbuloi dhe denoncoi vetë gazetari i famshëm Muhamed Veliu, vjen paralajmërimi i dytë, për një atentat asgjësues, përsëri ndaj Edi Ramës. Këtë rradhë, si ekzekutor është shpallur, Presidenti Ilir Meta. Këtë lajm bombë, për hatanë e madhe, me përmasa historike, që mund t’i.

Edi Rama shfaqet si cmirëzi. Ja si sulmon rivalin e tij artist, Fate Velajn

– Dje, në Qendrën COD të Kryeministrisë, ideuar, projektuar dhe ndërtuar nga vetë kryeministri Rama, u zhvillua premiera absolute e promovimit të romanit, “Itaka”, pjesa e tretë e trilogjisë KREUZTANNE, – njofton për ne, vetë zotni Fate Velaj. Në promovimin e librit, ishin të pranishëm kryeministri Edi Rama, fort e njohura dhe e kudogjetura, Ministrja e Shtetit për Mardhëniet me.

Muhamed Veliu tregon me këmbë e me duar skemën, se si gati na vranë Edi Ramën (video)

Gazetari shumë i njohur, Muhamed Veliu, shpjegoi dje live në emisionin “Open” të zonjës Eni, të gjithë skemën, se si Edi Ramës i’u rrezikua jeta nga një njeri me pistoletë. Në fillim, gazetari Muhamet, tregoi vendin ku u ndal  makina Mercedes Benz e blinduar, nga e cila zbriti Edi Rama dhe hyri në selinë e Partisë Socialiste. Në krah të.

Fatmir Mediu shok me djalin e Trumpit. “Mëngjesi i Lutjeve” në SHBA, pritet të marrë emrin “Mëngjes me Fatmir Mediun”

Mëngjesi i Lutjeve në Amerikë është kthyer tanimë në një ceremoni të përvitshme, ku Presidenti, apo autoritete të larta të shtetit amerikan, mblidhen me udhëheqës botërorë fetarë, politikë, socialë dhe të biznesit nga e gjithë bota, për të nderuar besimin dhe miqësinë. Ky mëngjes është i njohur në të gjithë botën, por më i famshëm Mëngjesi i Lutjeve është në.

SPAK-u përmbytet me dosjet e kriminelëve ordinerë. Korrupsionin e madh e merr përsipër Zonja Eni Çobani

Një varg ngjarjesh shumë të çuditshme, por edhe shumë të rëndësishme, kanë ndodhur dy ditët e fundit, me problemet e shumta të drejtësisë. SPAK-ut, i përbërë vetëm nga një grusht prokurorësh, i kanë rënë përsipër të gjitha hallet e kriminelëve ordinerë, krimit të organizuar dhe kriminelëve të panumërt, të liruar rishtaz nga burgjet. Kjo super-mbingarkesë që është derdhur mbi SPAK-un, kërkon.

Rama dhe Basha bëjnë testin e makinës së të vërtetës. Ja çfarë i ndodhi makinës dhe oficerit amerikan!

Njoftohemi se njëra nga të pesta makinat, me emrin Poligrafi, që do të bëjnë testin e së vërtetës, të policisë, institucioneve të reja të drejtësisë, por edhe të popullatës që ka nevojë për teste, ishte e destinuar ekskluzivisht, për të bërë testin e Edi Ramës dhe Lulzim Bashës. Ky vendim, është marrë nga amerikanët për të kuptuar edhe më mirë.