X
“Babalja”, Kujt po i shërben Prokuroria?- “Të Paekspozuarit” (11.10.2018)

Lufta e përgjimeve Të Enjten në orën 21:00 Të ftuar në studio, Karlo Bolino, Fatos Lubonja, Fatos Klosi dhe Andi Bushati “Të Paekspozuarit”, një emision nga Ylli Rakipi Lufta e përgjimeve Të Enjten në orën 21:00Të ftuar në studio, Karlo Bolino, Fatos Lubonja, Fatos Klosi dhe Andi Bushati“Të Paekspozuarit”, një emision nga Ylli Rakipi Publiée par Të Paekspozuarit – TPZ.AL.

Xhisiela Maloku, pengu i politikës

“BETEJA E MADHE E FUTBOLLIT” – (01.02.2018)

“VJESHTË ME PROKURORË DHE ARRESTIME”, – PJESA 1 (23.11.2017)

  Të ftuar në studio:   Fatos Lubonja Andi Bushati Oerd Bylykbashi Ulsi Manja Klodiana Lala  

“PAGESA E SAIMIR TAHIRIT”, – TË ENJTEN 20:45

Një serial i verdhë me drogë, me pushtetarë, përgjime, para, banda dhe mafie…. Çfarë po ndodh në Shqipërinë e Rilindjes? E vërteta e thjeshtë e ministrit më të rëndësishëm, që i dha begati dhe sukses qeverisë Rama 1. A e ka flakur Rama i sotëm, Saimir Tahirin? A e mbyll kapitullin e drogës koka e ish-ministrit të brendshëm? Të ftuar në.

VIDEO/ Opozita në udhëkryq?! – Sot në 20:45, në News 24

Në emisioni “Të Paekspozuarit”, të enjten në 20:45, do të jenë të ftuar analistët Fatos Lubonja, Andi Bushati, Neritan Sejami, dhe ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, për të diskutuar mungesën e madhe të opozitës në Shqipëri. VIDEO:     

"TË PAEKSPOZUARIT"SEZONI I RINGA DATA 14 SHTATOR, E ENJTE 20:45, NË NEWS24 Posted by Të Paekspozuarit – nga Ylli Rakipi on 01.09.2017