X
Transformimi i Adele kthehet në diskutim në rrjete sociale

‘Pothuajse nuk ju njoha’ ishte një ndër komentet në foton që këngëtarja e hitit ‘Hello’ publikoi në llogarinë e saj në Instagram. Adele postoi një foto me rastin e ditëlindjes së saj ku në fakt shihen një ndryshim shumë i madh tek këngëtarja duke nisur që nga stilimi i flokëve , stili i veshjes por mbi të gjitha format e.

“Mami s’do që të martohem”, moderatorja shqiptare ndryshe nga çdo vajzë shqiptare: Gjyshi do thjesht të bëj një fëmijë, ndërsa…

Dojna Mema ka treguar se ndryshe nga shumë vajza shqiptare, ajo nuk e ka presionin e familjes për të gjetur sa më shpejt një partner dhe për t’u martuar. Por, përkundrazi familjarët e moderatores shqiptare janë shumë mendjehapur, dhe i këshillojnë Dojnës bashkëjetesën. “A të çajnë kokën të shpisë se kur do të martohesh?”,- i shkruan një ndjekëse Dojna Memës..

“S’më rezistoni dot”,Françeska Jaçe “tërbon” rrjetin me videon e fundit

Ish-banorja e Big Brother, Françeska Jaçe ka realizuar një set të nxehtë dhe provokues fotosh. E veshur me intime që i nxjerrin në pah të gjitha hiret, modelja ka pozuar në një ambjent mondan. Veshur me stileto, me geta të zeza dhe intime me print leopardi, Françeska Jaçe ka postuar një foto, në të cilin ka marrë një pozicion erotik,.

Për herë të parë postojnë videon bashkë, Jonida dhe Romeo pranojnë me një kërcim romancën e tyre, veshur njësoj çifti në harmoni perfekte

Këngëtarja Jonida Maliqi dhe aktori Romeo Veshaj e thanë publikisht që janë rikthyer bashkë, dhe nuk ka më vend për dyshime. Ka qenë pikërisht një video e postuar në profilin zyrtar në Instagram, të Jonida Maliqit, që shfaqi çiftin duke realizuar një kërcim së bashku.   View this post on Instagram   Jonida dhe Romeo😍 A post shared by Xing.al.

E ndaluar rreptësisht për të gjithë, Tayna thyen karantinën dhe fluturon drejt Zvicrës, habitet menaxheri: A ka kufi dhe korona për ty?

Reperja më e famshme e trojeve shqiptare, Tayna duket se nuk e ka aspak problem të kryejë udhëtime, edhe kur të gjithë e kanë të ndaluar. Për më tepër, Tayna ka postuar në rrjete sociale foto nga aeroporti, duke treguar se po udhëton drejt Zvicrës. Ajo ka etiketuar menaxherin e saj Rinor Hykollin duke i shkruar: “Ika unë”. Nga ana tjetër.

Të gjithë në izolim, vajza e Albërije Hadërgjonajt ‘zhvishet’ dhe shtrihet në shezlong! Tërbon rrjetin me foto nga Jugu i Shqipërisë

Anxhelina Hadërgjonaj ka zgjedhur që karantinën ta kalojë pranë familjes së saj në Shqipëri. Por, mesa duket është mërzitur nga monotonia e qytetit dhe është ‘arratisur’ për të shijuar disa rreze dilli në Jug të Shqipërisë.   View this post on Instagram   You had me at “Si ja kalove?” 🤪 A post shared by A N X H E.

“Hajde hajde, nami këtej”, Marina Vjollca poston FOTON në momente intime me Getoarin në ujë, Luana s’i le pas komentet

Moderatorja Marina Vjollca vazhdon të prezantojë programin e së shtunës në Tv Klan ‘Klanifornia’, duke sjellë çdo javë foto nga look-u i saj. Por, kësaj radhe ka vendosur të postojë një foto me bashkëshortin e saj. Me nostalgji nga pushimet e verës së kaluar, Marina Vjollca ka postuar një foto pranë Getoar Selimit, teksa shfaqen përqafuar me njëri-tjetrin në ujë..

“Ke pak dërrasa mangut”, Dojna Mema i përgjigjet ironikisht ndjekëses: Nuk bëjnë ndonjë gjë të hajrit ata me komplet….

Moderatorja e njohur Dojna Mema, shumë herë rrëmbet vëmendjen me storyt dhe postimet interesante që bën pa komlekse në rrjetin e sja të ‘Instagramit’ Së fundmi ajo ka bërë një bisedë me ndjekësit nëpërmjet “Ask me a question”, ku nuk kanë munguar pytjet, interesante, lavdërimet por edhe ofendimet për moderatoren, e cila i ka bërë të gjitha publike. Por mesa.

‘Nuk i rezistova dot’, Franceska Jaçe vishet me leopard, tërbon rrjetin me foton provokuse dhe pozicionin e përkulur

Ish-banorja e Big Brother, Franceska Jaçe poston shpesh herë foto tejet provokuese dhe joshëse në rrjete sociale. Së fundmi, Jaçe ka postuar një foto në rrjetin social Instagram me të brendshme leopard, ku Franceska është kujdesur që me pozën e saj sensuale e përkulur si mace ka marrë komente dhe pëlqime të shumta nga ndjekësit e saj. ‘Nuk i rezistova.

“Më betohej në kokë të vajzës”/ U mashtrua nga Loredana, zviceranja thirrje këngëtares shqiptare: Nuk ta kam frikën, trego të vërtetën!

Vitin e kaluar ngjarja që u bë kryefjala e mediave shqiptare dhe atyre të huaja ishte arrestimi i Loredanës. Reperja e njohur shqiptare u bë pjesë e një skandali ku akuzohej se i kishte vjedhur një çifti zvicerian gati 900 mijë franga së bashku me të vëllanë. Por mesa duket kjo çështje nuk është mbyllur me kaq pasi reperja akuzohet.