X
“Bëri por*ë”, Albano Bogdo tregon leksionin që i dha të dashurës: Kur lidhesh me një VIP, mos bëj dëngla, bënte si e rëndësishme në shoqëri…

Aktori Albano Bogdo ka treguar një situatë që ka përjetuar me një ish-të dashurën e tij. I ftuar në “Glamour zone”, aktori tha se kur lidhesh me një personazh të famshëm dhe publik, e ka ai pjesën e të bërit të rëndësishëm. Dhe sipas Bogdos, e dashura që zgjedh të dalë me një të famshëm, nuk duhet të bëjë dëngla.

“Ç’më bëri karantina”, këngëtarja nuk i lë vend imagjinatës

Këngëtarja Fjolla Morina ndonëse nuk ka qenë aktive në muzikë, vijon të tërheqë vëmendjen. Fjolla është prezente në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka postuar një foto në Instagram, ndërsa nuk i ka lënë vend imagjinatës. Këngëtarja shfaqet e shtrirë në divan, me një fustan të bardhë të zbërthyer dhe pa të brendshme. Duket se karantina ka ndikuar për keq.

“Super pjeshka”/ Foto joshëse në rrjetet sociale, komentuesi e ngacmon, por ja si i përgjigjet Hygerta Sako

Moderatorja sportive Hygerta Sako, ish ‘Miss Albania 1995’, është padyshim një ikonë bukurie.Ajo shpesh tërheq vëmendjen e ndjekësve të saj me fotot joshëse që publikon. Së fundmi ajo ka publikuar një foto në Instagram, ku ka marrë një koment provokues. Një fans e ka cilësuar si “super pjeshka e TVSH”. Bukuroshja e “Rubrikës Sportive” ia ka kthyer përgjigjen duke i.

Arbana Osmani shtatzënë, Olti Curri i bën çiftit urimin pikant: Mendoja se ju vetëm keni gatuar gjatë karantinës

Moderatorja e njohur Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj kanë dhënë lajmin se do të bëhen prindër. Lajmin e ka bërë me dije Arbana, e cila sot feston ditëlindjen bashkë me partnerin e saj regjisor. Por çifti ka marrë edhe një urim nga blogeri i njohur Olti Curri. Në një postim në “InstaStory”, Olti Curri shkruan se Arbana dhe Eduarti vetëm.

“Shisja banane, vij nga një familje e vuajtur”, Albano Bogdo një jetë plot vuajtje e sakrifica: M’u divorcuan prindërit kur isha 12 vjeç

Aktori i humorit, Albano Bogdo ka qenë i ftuari i radhës në “Glamour Zone”. Gjithmonë një personazh i drejtpërdrejtë, Albano ka rrëfyer disa detaje që nuk i dinim më parë, nga fëmijëria e tij e vështirë. I përballur me divorcin e prindërve që në moshë të vogël, aktori ka treguar se është përballur me shumë sfida në jetë. Atij i.

“Merru me gocën merru”, Albërije Hadërgjonaj krenohet me fizikun e vajzës, Ermal Mamaqi kap detajin që s’shkon: Do shkojë te burri…

Albërije Hadërgjonaj ka postuar një video të vajzës së saj, Anxhelina, e cila ka realizuar një kërcim në dhomën e saj të gjumit. Veshur me bikini dhe me një shall lidhur rreth belit, Anxhelina duket si një balerinë profesioniste. “Zonja dhe zotërinj më lini t’ju prezantoj me të vetmen, Anxhelina Hadërgjonaj. Jo se e kam bërë unë por Zoti e.

“Mjaft më”, Besa Kokëdhimës i vjen në majë të hundës karantina! E revoltuar me vendimin e Edi Ramës: Stop mbylljes

Këngëtarja Besa Kokëdhima duket se i ka ardhur në majë të hundës qëndrimi në karantinë, dhe nuk ka duruar më. Ajo ka shkruar prerë në rrjete sociale, dhe duket se i drejtohet kryeministrit Edi Rama, i cili ka marrë masa të rrepta, që pas ardhjes së virusit në Shqipëri. “Stop mbylljes. Mjaft më,”– shkruan Besa Kokëdhima në profilin e saj.

VIDEO/ Në kërcimin e dytë të Jonidës dhe Romeos nuk mungojnë as përkëdheljet para kamerës

Ditë më parë Jonida Maliqi ndau kërcimin e saj të parë me Romeo Veshajn duke mos e fshehur kështu më lidhjen e tyre për mediat. Pas këtij kërcimi të parë që realizuan për “Tik tok”, çifti ka realizuar edhe kërcimin e dytë. Këtë herë çiftin e shohim më pranë njëri tjetrit pasi Romeo shfaqet duke e përkëdhelur Jonidën në fillim.

FOTO/ Arbana dhe Eduarti në pritje të një fëmije, moderatorja ndan lajmin e bukur

Të lindur në të njëjtën datë, Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj duket se këtë 7 Maj nuk do të festojnë vetëm ditëlindjet, por edhe kënaqësinë e një lajmi të veçantë. Ata do të jenë së shpejti prindër të një fëmije. Lajmin e ka ndarë vetë moderatorja e cila përmes një publikimi në instastory, teksa uron Eduartin për ditëlindje, njofton se.

“I hidhja rrobat nga ballkoni”, Albano Bogdo rrëfen ‘çmenduritë’, si e nxorri të dashurën në 2 të natës nga shtëpia

Aktori Albano Bogdo ka treguar detaje nga jeta e tij personale që në shumë raste është bërë edhe publike. I ftuar në stion e “Glamour zone”, Bogdo ka treguar edhe konfliktet që ka pasur me të dashurën e tij. Në një fraksion të publikuar nga promoja e emisionit në Instagram, aktori dëgjohet të thotë se i ka hedhur edhe rrobat.